KONST / Litografier / Litografi 8369028
nr 836 9028
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Litografi, Bengt Lindström (1925-2008), 181/300, signerad & dedikerad, bladets mått: 28x26
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:48:13
8/7 14:51:10
12/7 22:30:16
800 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström